Alex Smyrk, rodilý mluvčí : B.A.Hons, Higher National Diploma

Studujte v Anglii

Broadstairs Harbour
Broadstairs beach

Nabízím zprostředkování jazykových pobytových kurzů pro děti i dospělé v jazykové škole LanguageUK v Broadstairs v Anglii. Tyto kurzy jsou vhodné pro všechny, kteří během krátké doby chtějí v angličtině udělat velké pokroky, získat cenné zkušenosti a zároveň poznat kulturu země, jejíž jazyk se učí.

  • Velký výběr kurzů pro všechny stupně pokročilosti
  • Kurzy pro dospělé, děti, rodiny, profesionály i učitele
  • Ubytování v hostitelské rodině, penzionu nebo hotelu
  • Délka kurzů již od 1 týdne
  • Ve třídě je maximálně 8 studentů
  • Kurzy probíhají celoročně a jsou vedeny kvalifikovanými a zkušenými lektory
  • Škola si zakládá na přátelské atmosféře a kvalitní výuce v příjemném prostředí
  • Kvalitu výuky zajišťuje akreditace u Britské rady 

        Přímořské městečko Broadstairs je známé především jako okouzlující letovisko na břehu kanálu La Manche se spoustou písčitých pláží a krásnou okolní přírodou. Jazyková škola LanguageUK se nachází téměř v samotném centru města, které proslavilo zejména rybaření. Městečko je spíše menší a klidnější, přesto plné života. Stará část Broadstairs si stále zachovává typický ráz malebné rybářské vesnice a díky své velikosti a atraktivitě prostředí je Broadstairs jako stvořené ke studiu jazyka.


The school
Broadstairs cafe

Jednotlivé kurzy probíhají v prostorných a pohodlných učebnách. Studenti mají k dispozici vybavenou kuchyňku, ledničku i mikrovlnou troubu a během dopolední přestávky mají možnost se občerstvit.  Samozřejmostí je také přístup na internet a wi-fi. U školy se nachází tradiční anglická zahrada, kde studenti mohou trávit svůj volný čas a studovat tak v krásném a klidném prostředí. Škola pro studenty organizuje bohatý doprovodný program. Studenti se mohou zapojit do spousty sportovních, kulturních nebo společenských aktivit, z nichž některé jsou v ceně kurzu. Kromě toho škola nabízí i exkurze či různé výlety na spoustu zajímavých míst, včetně tradiční návštěvy Londýna. V letních měsících pořádá např. grilování nebo různé party.

Ve volném čase studenti mohou trávit čas na pláži u moře, navštívit kino, divadlo nebo také ochutnávat speciality tradiční místní kuchyně v rozmanitých stylových hospůdkách a barech s výhledem na pláž.

Pokud Vás tato nabídka zaujala nebo se chcete dozvědět více, ozvěte se! Poradím Vám s výběrem toho nejvhodnějšího kurzu, zodpovím Vaše dotazy a zařídím všechno ostatní!  


Video Reference

Carlos from Spain

Federica from Italy

Raquel from Portugual

Pro další informace volejte, prosím, na toto číslo: 739 331 639 LanguageUK website

Copyright © 2007 - 2018 Alex English | O mně | Kontakt