Angličtina pro rodiny


Rodiny a pečovatelé s dětmi, kteří si chtějí vzít studijní dovolenou společně.
Přijďte do Anglie a naučte se anglicky s rodinou na našich rodinných kurzech angličtiny. Bude to jako „domov daleko od domova“ pro každého. V LanguageUK můžeme nabídnout kurzy pro každého z vás, bez ohledu na věk. Připojte se k dospělé třídě, zatímco vaše děti jsou vyučovány v malých skupinách našimi zkušenými učiteli. Nabízíme také plný program aktivit v průběhu odpoledne pro děti. Máme dostupnost kdykoliv během roku.

Mnohé z našich rodin si vybírají ubytování v rodině, všechny spolu s jedním z našich hostitelů, včetně snídaně a večeře v ceně. K dispozici je také možnost vlastního stravování, pokud dáváte přednost. Další možností je pronajmout si vlastní soukromý byt nebo rekreační dům, nebo se ubytovat v hotelu nebo B & B (nocleh se snídaní). Rádi Vám poradíme a poradíme, když si vyberete vlastní ubytování v soukromí.

Komu je kurz určen

  • Rodiny a pečovatelé s dětmi, kteří by rádi společně studovali
  • Každý, kdo je ve věku 6 měsíců a více.

* Upozorňujeme, že všechny děti mladší než 16 musí být v doprovodu dospělé osoby.

Fakta o kurzu
Datum zahájení kurzuAny Time
Doba trvání kurzu:1 až 4 týdnů
Úroveň angličtinyZákladní až pokročilá
Minimální věk:6 měsíců
Knihovna:V případě potřeby zdarma
Škola byla uzavřenaVánoční přestávka: Pondělí 24th prosinec do W
Struktura kurzu - dospělí
Dospělí studují na LanguageUK buď na „General English Course“ standardní kurz (17 hodin týdně) or intenzivní (23 hodin týdně).
Minimální doba trvání kurzu je 1 týden.
Struktura kurzu - Juniors

Volba kurzu pro mladší studenty 5 to 15 let

LanguageUK je škola pro studenty 16 let plus. Když přijímáme rodiny, dospělí se s námi učí a děti a mladí studenti se učí s jedním z našich soukromých lektorů ve svém domě. Školiteli jsou všichni kvalifikovaní učitelé angličtiny a mají kontroly DBS (kontrola rejstříku trestů, která je povinná pro práci s dětmi). Všichni naši lektoři jsou místní a v pondělí ráno se sejdou ve škole.

Kurz bude zahrnovat

  • Výuka angličtiny 15 hodin ve velmi malé skupině týdně (maximálně 10 za třídu)
  • Všechny materiály kursu
  • Oběd každý den
  • Odpolední program aktivit každý den spojuje některé z dalších skupin do 4.00 pm včetně všech cestovních a vstupních nákladů
  • Ukončení certifikátu kurzu

Dětský anglický programový ukázkový rozvrh

ČaspondělíúterýstředačtvrtekPátek
9 - 10: 30amVítejte a úvodBritská hudební dílnaCanterburyBritské festivalyPříprava prezentace
snídaně
11 - 13.30pmBritish FoodBritská hudební dílnaThomas Becket a historieBritské festivalyDodávání prezentací
obědOběd ve školní jídelně
13: 30 - 4.00pmBroadstairs Quiz a plážový volejbalCeilidh workshopVýlet do Canterbury a katedrályUmělecká a řemeslná dílnaJahodový sběr

Upozorňujeme, že se jedná o vzorek. LanguageUK mají řadu různých témat, která jsou speciálně napsána a navržena pro tento program.

Úrovně a věky

Nebudeme míchat děti, které mají pokročilé a začátečníky, a snažíme se dát děti do malých skupin podle věku. Většina dětí a mladých studentů, kteří s námi studovali dříve, jsou základní až středně pokročilí. Maximální velikost třídy je 10. Naše kurzy nejsou akademické v tom, že by děti neměly pokrýt hory gramatiky a slovní zásoby v normálním prostředí ve třídě. Pro starší děti však máme nějaké formální pokyny. Děti netestujeme a naším cílem není znovu vytvářet stejné prostředí ve třídě, které by děti mohly být zvyklé na návrat domů. Naše cíle a cíle naší třídy jsou následující:

  • Poskytnout dětem příležitost účastnit se celkového programu ponoření do angličtiny, kde je stejně důležitý jazyk, který učitel používá během přestávek, mezi aktivitami ve třídě a mimo výuku ve třídě.
  • Představit a poskytnout zajímavé projekty s tématy pro děti, na kterých se mohou podílet a kde se naučí používat slovní zásobu a gramatiku prostřednictvím autentických činností. Tyto aktivity by mohly zahrnovat: vaření, nakupování potravin, projekty na historických místech navštívených během odpoledne, vedení deníku, hraní her a tak dále.
  • Chcete-li se bavit, ale učit se zároveň. Chceme, aby se děti vrátily zpět do své země a měly pozitivní a nezapomenutelný zážitek.

Související příspěvky