Britská školní zkušenost


Od září do června

Zažijte život v britské škole. Kurzy jsou napsány a navrženy tak, aby splňovaly potřeby vašich studentů

LanguageUK Kurzy Junior English se konají v Abbey School ve Favershamu. Kurz je pro školní skupiny k dispozici od září do konce dubna. Pro skupiny, které mají zájem o kurz v létě, nás prosím kontaktujte.

Klášterní škola je britská státní škola pro 12 pro žáky ve věku 18.

Škola se popisuje jako živá škola, která svým studentům nabízí vzrušující příležitosti bez ohledu na jejich schopnost. Klášterní škola přivítala LanguageUK a vnímat toto partnerství jako cennou příležitost a zkušenosti jak pro britské, tak pro zahraniční studenty.

Všude tam, kde je to možné, se jazyk LanguageUK i škola opatství budou snažit pracovat vedle sebe a snažit se povzbudit studenty k setkání. Každý den budou studenti jazykaUKU jíst ve školní jídelně s britskými žáky.

Další možnosti u školy opatství mohou zahrnovat školní shromáždění, účast na školní sportovní činnosti nebo lekci. To, co jsme schopni zorganizovat, podléhá rozvrhu školy a období prázdnin.

Komu je kurz určen

Školní skupiny ve věku mezi 13 a 16, a to na jakékoli národní úrovni a jazykové úrovni, od základního až po pokročilé.

Fakta o kurzu
Datum zahájení kurzuKaždý pondělí od září do června
Doba trvání kurzu:6 dnů až 2 týdnů
Úroveň angličtinyZákladní plus
Minimální věk:13 až 16 let
Velikost skupinyMaximální počet žáků 35
Struktura kurzu
Týdenní lekce
Studenti mohou studovat z vybraných lekcí týkajících se:
Život v britské škole
Aspekty britské kultury
Historie a informace týkající se cest a aktivit, kterých se studenti zúčastní

Všechny lekce se zaměří na komunikaci, povzbuzují studenty ke zlepšení jejich plynulosti, zejména mluvení a poslechu. Studenti budou studovat prvky britské kultury prostřednictvím třídních workshopů a projektové práce týkající se některých aktivit a akcí mimo vyučování. To nejen poskytuje příležitost k recyklaci nového jazyka, ale také vytváří ohnisko a úkol, jehož prostřednictvím je možné je praktikovat.

V průběhu práce na projektu budou studenti také praktikovat a rozvíjet další užitečné dovednosti, jako je provádění výzkumu, navrhování průzkumů, analýza a prezentace dat, účast na hraní rolí a vytváření různých žánrů psaní.

Integrace s žáky Abbey School
Studenti budou mít možnost setkat se s žáky Abbey School a pracovat s nimi. Příklady jsou následující:

Jeden workshop týdně.
Školní prohlídka žáků Abbey, následovaná otázkou a odpovědí.
Setkání ve školní jídelně každý den.
Poznámka: Množství času stráveného s žáky ve škole opatství závisí na omezeních týdenních učebních osnov ve škole a na dostupnosti školního pedagogického sboru Abbey.

Související příspěvky